Ученици от ПГСС – Белозем с достойно представяне в „Млад фермер“ в Чепеларе

Ученици от Професионалната гимназия по селско стопанство в Белозем се представиха достойно в националното състезание „Млад фермер“, проведено в Чепеларе.

Участниците от училището демонстрираха отлични знания, практически умения и силен състезателен дух, като доказаха, че младите хора имат важно място в развитието на съвременното земеделие. Те се включиха уверено във всички етапи на надпреварата и защитиха достойно името на своята гимназия, оставяйки отлични впечатления.

Ръководството на учебното заведение изрази своята гордост от представянето на учениците и ги поздрави за положения труд, постоянство и стремеж към успех.

От ПГСС – Белозем пожелават на своите възпитаници още много бъдещи постижения и успешно развитие в избраната от тях професионална сфера.