Кметството на село Белозем изказа искрена благодарност към фирма „Стилиана ООД“ и семейство Стоян и Пепа Венкови за направеното дарение на боя, предназначена за освежаването на редица обществени сгради в селото.
Дарението ще бъде използвано за обновяване на училището, детската градина, читалището, кметството, стадиона, пенсионерския клуб и полицейския участък. Част от предоставените материали ще подпомогнат и социално слаби семейства по повод Коледните празници.
Кметът на Белозем Виолета Петрова подчерта, че жестът на фирмата е ярък пример за отговорност и загриженост към местната общност.
„Благодарение на Вашата подкрепа успяхме да внесем повече светлина, цвят и надежда в нашето село и в домовете на хората, които се нуждаят най-много от това. Доброто е най-краткият начин да променим нечий ден. Доброто е заразно – нека има повече хора като вас,“ посочи Петрова.
Кметството изразява надежда подобни инициативи да насърчават единството и взаимопомощта в общността на Белозем.
