Коледната магия оживя в сградата на община Раковски благодарение на децата от ДГ „Иглика“

Коледарите от Детска градина „Иглика“ – град Раковски изпълниха сградата на община Раковски с топлина, усмивки и истински коледен дух.

С много вълнение, звънливи гласчета и традиционни благословии малките коледари прекрачиха прага на общинската администрация и напомниха на всички, че най-светлите празници идват с надежда, доброта и вяра в по-доброто утре.

Облечени в народни носии и с искрено детско вълнение, децата изпълниха коледарски песни и наричания за здраве, благополучие и берекет. Техните думи и усмивки развълнуваха служителите и гостите в сградата, а празничното настроение бързо завладя всички присъстващи.

Кметът на община Раковски Павел Гуджеров посрещна малките коледари с радост и благодарност. Той ги поздрави за старанието и им пожела да бъдат здрави, щастливи и все така усмихнати.

„Децата са най-чистият носител на коледния дух. Тяхната искреност и радост ни напомнят за истинските ценности – добротата, съпричастността и вярата. Благодаря на малките коледари от ДГ „Иглика“ и на техните учители, че донесоха толкова светлина и топлина в общината и в сърцата ни“, сподели кметът Павел Гуджеров. В знак на признателност кметът бе подготвил празнични подаръци за малките коледари, с които ги зарадва след изпълненията им. Усмивките и радостта в детските очи превърнаха момента в истински празник, а споменът от посещението им остави трайна следа у всички присъстващи.

Посещението на коледарите от ДГ „Иглика“ още веднъж доказа, че традициите са живи, когато се предават с любов на най-малките, а коледният дух е най-силен, когато идва от детските сърца.