Денят на родилната помощ (бабинден), който се чества на 21 януари ще бъде тържествено отбелязан в община Раковски.
В град Раковски, кв. Генерал Николаево празникът ще се отбележи на 25 януари, 2025 г. (събота) от 11:00 часа в Кафе – аперитив „Бакарди“. Празникът се организира от община Раковски, съвместно с Народно читалище „Свети Свети Кирил и Методий 1908“.
В град Раковски, кв. Секирово празникът ще се отбележи на 25 януари, 2025 г. (събота) от 11:00 часа в Пицария „Аморе“. Празникът се организира от община Раковски, съвместно с Народно читалище „Петър Богдан Бакшев“ .
В село Белозем празникът ще се отбележи на 21 януари, 2025 г. (вторник) от 14:00 часа в ресторант „При Дани“. Празникът се организира от кметство Белозем, съвместно с Народно читалище „Просвета“.
В село Стряма празникът ще се отбележи на 21 януари, 2025 г. (вторник) от 12:00 часа в пенсионерския клуб. Празникът се организира от Народно читалище „Христо Ботев 1930“ и Формация „Надежда“.