Истински празник на усмивките и магията преживяха малчуганите от Детска градина „1 юни“ в град Раковски, където гостува обичаният актьор и илюзионист Ненчо Илчев. С уникалното си чувство за хумор, артистичност и впечатляващи умения в света на илюзиите, той превърна деня на децата в незабравимо приключение.
В продължение на почти час залата беше изпълнена с възклицания, смях и аплодисменти. Малките зрители гледаха с широко отворени очи как предмети изчезват и се появяват, как балони „оживяват“, а някои от тях дори се включиха в магическите номера на сцената.
Ненчо Илчев е добре познат на публиката не само като илюзионист, но и като актьор от театъра и телевизията. Той е дългогодишен член на трупата на Народния театър „Иван Вазов“ и участва в редица български филми и сериали, сред които популярният „Комиците“. От години обикаля страната с детски спектакли и магически програми, които възпитават у децата любопитство, въображение и вяра в чудесата.

