Вихър Белозем отново е шампион в БОГ Пловдив – Север

Мъжкият отбор на Вихър Белозем записа нова категорична победа в директния сблъсък за първото място срещу ФК Раковски 2018 и заслужено, два кръга преди края на сезона, отново си осигури шампионската титла в БОГ Пловдив – Север.

В дербито на върха тимът от Белозем се наложи с 2:1 и показа защо е най-постоянният и силен отбор през настоящата кампания. Съставът, изграден с много млади момчета от школата, доминираше през целия двубой и заслужено стигна до ценния успех.

След победата Вихър събра актив от 42 точки и вече има преднина от 9 точки пред втория ФК Раковски 2018, който е с 33, което прави отбора недостижим на върха два кръга преди края на шампионата.

През целия сезон футболистите на Вихър демонстрираха характер, постоянство и отлична игра, а спечелената титла е напълно заслужена награда за усилията на целия клуб.

Купата ще бъде връчена и вдигната в последния кръг на първенството – заслужен финал на една силна и успешна кампания.